Losowa praca
Nowość
kartki z mandalami

Kartki z intencją

Cena:18.00PLN
Miłość do siebie
Miłość do siebie
  • Miłość do siebie
  • Akceptacja siebie
  • mandala prawdziwe wnętrze serce
  • mandala serce szczegół

Prawdziwe wnętrze

Cena:700.00PLN
Netto:569.11PLN(Vat 23%)
Dostępny w 24 godziny
Kup teraz

Mandala "Prawdziwe wnętrze" malowana była z intencją akceptacji siebie takiego jakim się jest. Ze wszystkimi swoimi zaletami jak i wadami. Czasami to co wydaje nam się wadą wcale nią nie jest. Miłość do siebie to w ostatnim czasie temat bardzo na czasie, nawet bym powiedziała, że na topie. Wszędzie gdzie się nie rozglądnę to wszyscy mówią, ze trzeba kochać siebie. W pewnym momencie był to tak opatrzony dla mnie frazes, że nic już nie znaczył. No trzeba. No ale co to w ogóle znaczy, że trzeba? A skąd ja mam wiedzieć, że ja kocham siebie? Generalnie wszyscy się kochamy lub wydaje nam się, że się kochamy. Czy stanie codziennie przed lustrem i mówienie, że siebie się kocha jest wystraczające albo powtarzanie codziennie tej samej afirmacji: kocham siebie ?? 

Kiedy patrzysz tą mandale, chciałabym żebyś zobaczyła swoje wnętrze, swoje serce, swoją miłość a tak naprawdę akceptację siebie samego takim jakim się jest, z taką wagą, z takim nosem, z taką pracą albo związkiem. Ta mandala to symbolika, że ta miłość do siebie - akceptacja siebie, to fundament (korzenia drzew) naszego istnienia. Na tym jesteśmy zbudowani, a nasze życie toczy się jak koło - mandala. Spójrz na tą mandalę i zapytaj siebie w ile procentach lubisz siebie z całym inwentarzem ? Od siebie nie uciekniesz, rodzisz się sam i sam umierasz. Tak naprawdę jesteś kobietą (mężczyzną) swojego życia i im szybciej to zrozumiesz tym szybciej zacznie zmieniać się Twoje życie.

Mandala stworzona by uświadomić co jest najważniejsze w życiu - MY , by wzmacniać poczucie wartości, by zaopiekować się samym sobą, zaufać sobie, swojemu sercu. 

Mandala prezentowana była na wystawie:

1. Efemeria, Karmelicka 7 - lipiec 2021

2. Muzeum Ogrodu Botanicznego UJ w Krakowie - listopad/grudzień 2021

Facebook