Twoja osobista mandala

Mandale malowane na zamówienie z intencją specjalnie dla Ciebie lub dla kogoś Ci bliskiego są wycenianie indywidualnie w zależności od potrzeb :-) Czas realizacja ok. 2 miesiące.

W tej sprawie najlepiej do mnie napisać na email: kontakt@mandalasabinadziedzic.pl

lub zadzwonić tel. +48 534 636 999

Razem ustalimy co na ten moment jest Ci najbardziej potrzebne, co w duszy Ci gra być może potrzebujesz mandali wspierającej, równowagi, harmonii, siły, odwagi a może mandali z intencją miłości do siebie ? Dobieram dla Ciebie najbardziej odpowiednie kamienie, symbole oraz kolory, które będą "pracowały" dla Ciebie w mandali. Może masz już jakiś swój symbol, amulet i chcesz go umieścić w mandali. Proszę podziel się tą informacją ze mną przesz telefon.

A być może, zaczynasz nowy etap w swoim życiu i pragniesz mandali, która stanie się symbolem nowego początku???

Zadzwoń to ustalimy szczegóły :) 

 

Malowanie z intencją to moja odpowiedź na potrzeby ludzkie. Czasami intencja pojawia się na początku a czasami dopiero w trakcie procesu twórczego. To jest taki rodzaj przepływu na który ja nie mam wpływu. Nie umiem malować z umysłu, ile razy zaplanowałam sobie jak namaluje, tyle razy tego nigdy nie zrobiłam. To po prostu idzie z serca, z ciała z czegoś poza nami a nie z umysłu. Tego się nie da zaplanować.

Właśnie dlatego wstępnie określam czas oczekiwania na mandale na 2 miesiące. Mandala zaczyna pracować od momentu złożenia zamówienia. 

Dobieram do Ciebie symbole, kolory i kamienie, które umieszczę w mandali. Wzory mandali są wykonane 

 

Facebook