Losowa praca
mandala łączenie

Łączenie

Cena:150.00PLN
Nowość
kartki z mandalami

Kartki z intencją

Cena:18.00PLN

Warsztat - Mandala podróż w głąb siebie 28.05.2022

Serdecznie zapraszam na 3-godzinny warsztat na którym będziecie mogli na chwilę zatrzymać się i zostawić cały świat zewnętrzny za sobą. Stworzę Wam przestrzeń w której w bezpieczny sposób będziecie mogli wyrazić siebie poprzez sztukę, zaglądnąć w głąb siebie, poznać swoje potrzeby i pragnienia. Owocem tego będzie stworzenie indywidualnej mandali zawierającej wszystko to czego potrzebujecie na ten moment. Mandala będzie swoistym dialogiem ze sobą o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Czy poddasz się temu procesowi to tylko zależy od Ciebie. Pytanie czy się odważysz zaglądnąć w głąb siebie w celu poznania swoich prawdziwych pragnień. Nie musicie mieć żadnych zdolności artystycznych, to nie będzie warsztat plastyczny ani rękodzielniczy. Mandala w tej przestrzeni będzie wyrazem arteterapeutycznym. Każda osoba może stworzyć swoją mandalę, nie ma żadnych ograniczeń, oprócz tych w naszym umyśle.

Co to jest Mandala ?
W sanskrycie słowo mandala oznacza "koło". Koło nie ma początku ani końca, góry ani dołu. Koło pozwala zrozumieć, że wszystko w życiu ma swoje centrum. Mówi się, ze mandala jest oknem duszy, pokazuje to co ukryte głęboko w nas i pozwala zharmonizować różne części naszej osobowości. C.G.Jung uważał, że mandala wyraża centrum człowieka - jaźń - świadomość i nadświadomość i można je narysować, namalować, wyrzeźbić lub tańczyć. Podczas tworzenia mandali do głosu dochodzi nieświadomość wyznaczając treści rysunku daje sygnały w jakim stanie znajdujemy się i jak ten rysunek działa na nas. Sam proces tworzenia mandali ma działanie terapeutyczne, jest to swoisty dialog z samym sobą.
 
O mnie:
Nazywam się Sabina jestem twórczynią marki Mandala Art Sabina Dziedzic. Tworzę mandale z pasji i z głębi serca. Ponadto jestem arteterapeutą, instruktorem terapii ekspresyjnych a także jestem w trakcie studiów z przygotowania pedagogicznego. Pasjonuje mnie jak poprzez mandalę mogę odkrywać siebie, przelewać swoje pragnienia, marzenia a także uwalniać to co mnie blokuje. Uwielbiam pracować z ludźmi, dzielić się z nimi moim doświadczeniem, inspirować.
Wszystkie materiały będą zapewnione na miejscu.
 
Data: 28.05.2022, sobota
Godz. 10.00–13.00
miejsce: ul. Kurczaba 35/150 , Kraków
Pracownia artystyczna co-creating space
 
Inwestycja w siebie:
200 zł – płótno okrągłe , śr. 40 cm + farby akrylowe + inne media
kawa, herbata, woda, drobny poczęstunek
Zapisy:
Tel. 534 636 999
e-mail: mandalaart.sdziedzic@gmail.com
Obowiązuje wpłacenie zaliczki w wysokości 80 zł na konto:
Mandala Art Sabina Dziedzic
mBank 63 1140 2004 0000 3802 8143 5801 w tytule: imię i nazwisko
zaliczka jest kwotą bezzwrotną.
 
Jeśli potrzebujesz faktury proszę o taką informację wcześniej.
Ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji o mnie, o moich pracach i wydarzeniach możecie znaleźć na stronie:
Facebook